СРОЧНООО 1.Модуль вектора а(12; -4; z) дорівнює 13. Знайдіть z 2.Дано вектори а(0; u; -3) та b(2;

2; 0).Знайдіть y, якщо відомо, що вектори a i b- пенпендикулярні. 3. На осі ординат знайдіть точку, рівновіддалену від точок А(3;2;3) та В(1;3;4). У відповідь запишіть відстань від цієї точки до початку координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Милана.

Ответ:|а|=^144+16+ z²=13; 160+z²=169;z²=169-160;z²=9;z1=3;z2=-3

2. 2×0+2y-3×0=0;y=0 3. F(0;y;0); AF=^(-3)²+(y-2)²+(-3)²=^18+y²-4y+4=^y²-4y+22 BF=^(-1)²+(y-3)²+(-4)²=^1+y²-6y+9+16=^y²-6y+25 AF=FB; -4y+22=-6y+25; 2y=3; y=1,5; відстань 1,5

Пошаговое объяснение: