У розчині містить 42 кг солі. Яка маса розчину, якщо солі в ньому 35%


Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллина Елизавета.

Ответ:

120кг

Пошаговое объяснение:

35% = 0.35

m(р-ну)= 42/0.35= 120кг