Два відрізи однакової тканини коштують 640 грн. Довжина першого відрізу становить 10 м, а другого —

6 м. Скільки коштує кожний відріз тканини? СРОЧНО ДАМ 40 БАЛОВ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мильченко Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 10 + 6 = 16 (м) - всего ткани

2) 640 : 16 = 40 (грн) - стоит 1 м ткани

3) 10 * 40 = 400 (грн) - стоит первый отрезали

4) 6 * 40 = 240 (грн) - стоит второй отрезали

Ответ: 400грн, 240грн

Отвечает Ислаев Руслан.

Ответ:

1)10-6=4

2)640:4=310

3)310-4=306