Срочно!!! З двоих ділянок зібрали 2640кг цибулі. З першої- 19 мішків, а з другої - 25. Скільки кг

цибулі зібрали з кожної ділянки окремо? ДІЇ ОБОВ'ЯЗКОВО З ПОЯСНЕННЯМ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонов Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25+19=44 мешка собрали всего

2640:44=60 кг в 1 мешке

25*60=1500 кг с 1 участка

19*60=1140 кг со 2 участка

Отвечает Белый Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25+19=44мешка собрали

2640÷44=60кг в 1 мешке

19×60=1140кг с 1 делянки

25×60=1500кг со 2 делянки