54. Довжина відрізка AB становить 6 дм. Накресли відрізок CD, довжина якого дорівнює 5 довжини

відрізка АВ. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петракова Настя.

Ответ:

CD = 30 (дм)

Пошаговое объяснение:

AB = 6 дм                                

CD = ?, у 5 р. бiльше нiж AB

1) AB * CD = 6 * 5 = 30 (дм) - CD

Вiдповiдь: CD = 30 дм

(Ну, я думаю ты сможешь эти отрезки нарисовать)