На склад надійшло 12 ящикiв лимонів і 15 ящиків апельсинів, усього 348 кг фруктів. Скільки вміщує

один ящик лимонів, якщо у ящику апельсинів 16 кг ?

Ответы на вопрос

Отвечает Григорян Карине.

Ответ:

1я=16кг апельсинов

15я=? апельсинов

1я=?кг лимон

12я=? лимонов

всего=348кг

15×16=240 кг. апельсинов в 15 я.

348-240=108 кг лимонов в 12 я.

108÷12=9 кг. лимонов в 1 я.

ответ 1 ящик вмещает 9 кг. лимонов