3|На трьох тарілках ле- 5 ЖИТЬ 33 вареники картоплею. Скільки та- КИХ тарілок потрібно для 132

вареників?​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Вика.

Ответ: 12 тарелок

Пошаговое объяснение:

33:3=11 вареников на 1 тарелке

132÷11=12 тарелок нужно

Отвечает Пономаренко Макс.

Відповідь:

на одній тарілці вареників=33/3=11

потрібно тарілок для 132 вареників 132/11=12

Покрокове пояснення: