В Андрія, Богдана і Василини було 90 цукерок. У Богдана було три четвертих від цукерок Василини. В

Андрія дві третіх від цукерок Богдана. Скільки цукерок було у Василини​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/4×2/3=6/12=1/2 у Андрея

3/4х+1/2х=3/4х+2/4х=5/4=1 1/4х у Андрея и Богдана

Х+1 1/4х=90

2 1/4х=90

Х=90÷2 1/4=40

Х=40 конфет у Василины

40×3/4=30 конфет у Богдана

30×2/3=20 конфет у Андрея

Отвечает Заморська Людмила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всего = 90 конфет

Василина = х конфет

Богдан = 3/4х конфет

Андрей = 2/3 * 3/4х = 6/12х = 1/2х конфет

х + 3/4х + 1/2х = 90

х + 3/4х + 2/4х = 90

х + 5/4х = 90

х + 1. 1/4х = 90

2. 1/4х = 90

9/4х = 90

х = 90 : 9/4

х = 90 * 4/9

х = 10 * 4/1

х = 40/1

х = 40

Василина = (х) = 40 конфет

Богдан = (3/4х) = 3/4 * 40 = 3/1 * 10 = 30/1 = 30 конфет

Андрей = (1/2х) = 1/2 * 40 = 40/2 = 20 конфет

40 + 30 + 20 = 90