Поділіть число 24 на дві частини у відношенні 4:2​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

Ответ:

16, 8

Пошаговое объяснение:

4+2=6 потом 24\6=4 значит 1 в відношенні 4:2 дорівнює 4, а потім треба перемножити 4*4=16, 2*4=8