У класі 33 учні. 20 з них мають братика, 16 — сестричку. Четве- ро дітей не мають ні братика, ні

сестрички. Скільки учнів класумають братика і сестричку?Розв'язання,​

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Алина.

Ответ:7

Пошаговое объяснение:

33-4=29-те, у кого кто-то есть

20+16=36- те у кого есть братья и те, у кого есть сёстры

36-29=7-

Отвечает Румянцева Наталья.

Відповідь:

36

Покрокове пояснення:

20+16 дорівнює 36