Знайдіть невідомий член пропорції 48/5,1=y/3,4


Ответы на вопрос

Отвечает Вдовченко Лиля.

Ответ:

у=32

Пошаговое объяснение:

48/5,1=y/3,4

5,1 *у=48*3,4

у=163,2:5,1= 32

Отвечает Гарагашев Георгий.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

5.1y=48*3.4

5.1y=163.2

y=163.2/5.1

y= 32