Знайдіть діаметр круга, площа якого дорівнює 81π см²​


Ответы на вопрос

Отвечает Парчевская Юля.

Ответ:

S = \pi {R}^{2}

S—площадь, R—радиус

D=2R

D—диаметр

81\pi = \pi {R}^{2}  \\  {R}^{2}  =  \frac{81\pi}{\pi}  \\  {R}^{2}  = 81 \\ R =  \sqrt{81}  \\ R = 9 \: cm

D = 2 \times 9 = 18 \: cm

Диаметр 18 см