2. Точка м (7; 1) — середина відрізка АВ. Знайдіть координати точки А, якщо В має координати ( 3;

-1).​

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасов Вячеслав.

Ответ:

x=(11) ; y=(3)

Пошаговое объяснение:

7=\frac{x + 3}{2} \\x =7 *2 -3 \\x=11

1=\frac{y+(-1)}{2} = \frac{y-1}{2} \\y-1 = 1 * 2 \\y=3

Відповідь: точка - А(11;3)

Удачи;)