Треба розв'язати!!! Шафа, ліжко та меблева стінка коштують разом 3927грн.Ліжко у 2 рази дорожче

за шафу,стінка у 8 раз дорожча за шафу.Знайти вартість окремо шафи,ліжка,стінки ​

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Яна.

Ответ:

Шафа = 357грн

Ліжко = 714грн

Стінка = 2856грн

Пошаговое объяснение:

Шафа - х

Ліжко - 2х

Стінка - 8х

х+2х+8х=3927

11х=3927

х=3927/11

х=357

2х=714

8х=2856

Отвечает Бондаренко Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Вся мебель = 3927 грн

Шкаф = х грн

Кровать = 2х грн

Стенка = 8х грн

х + 2х + 8х = 3927

11х = 3927

х = 3927 : 11

х = 357

Шкаф = (х) = 357 грн

Кровать = (2х) = 2 * 357 = 714 грн

Стенка = (8х) = 8 * 357 = 2856 грн

357 + 714 + 2856 = 3927