21.24. У коло вписано квадрат зі стороною 4 см. Знайдіть площу правильного трикутника, вписаного в

це саме коло.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Полина.

Ответ:

4см - сторони квадрата

Площа трикутника - S=1/2ah

Площа квадрата - S=a^2

S=a^2=4^2=16

S=16/2=8