Яка довжына кола, якщо плоша круга доривнюе 50,24 см2


Ответы на вопрос

Отвечает Сартай Асия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа кола дорівнює: S = πr²

50,24 см²= 3,14* r²

r²= 50,24 : 3,14

r² = 16 см²

r = 4 см.

Знайдемо довжину кола С = 2πr

С = 2* 3,14* 4  = 25,12 см