612.) Знайдіть суму довжин усіх ребер і площу поверхні куба, ребро i якого дорівнює 7 см. Написати

условие зарание спасибо​

Ответы на вопрос

Отвечает Лубченков Иван.

Ответ:

294 см в квадраті

Пошаговое объяснение:

Ребер у куба 12.

Довжина одного 7, усіх 12*7=84 см

грань куба - квадрат. Площа квадрата а^2, 7*7=49.

Всього граней 6. 6*49=294 см 2