Ширина прямокутника дорівнює 102см, що становить 17/18 його довжини. Знайдіть периметр і площу

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

102÷17/18=102 ×18/17=108см довжина

Р=(108+102)×2=420 см² периметр

108×102=11016см²площадь прямоугольника