Закон зміни фактору М задається функцією м(t)=24,6t-1,9t2 визначити швидкість зміни фактору m’(t) у

момент часу t=6 c

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Никита.
M(t) = 24,6 * t - 1,9 * t^2
m’(t) = 24,6 - 3,8 * t
m’(6) = 24,6 - 22,8 = 1,8