Знайдіть невідомий член пропорції: 1,3:7,8 = X: 1,2; 6 клас срочно?


Ответы на вопрос

Отвечает Олексюк Петро.

Ответ:

x = 0.2

Пошаговое объяснение:

\frac{1,3}{7,8} = \frac{x}{1,2} \\x = \frac{1,3*1,2}{7,8} = 0.2