Знайдіть ребро куба якщо його об'єм дорівнює об'єму прямокутного паралелепіпеда з вимірами 6 12 і 3


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Владислав.

Ответ:

длина ребра куба а=6

Пошаговое объяснение:

V куба = V прямоугольного параллелепипеда

V прямоугольного параллелепипеда=a×b×c

a=6

b=12

c=3

V прямоугольного параллелепипеда=6×12×3=216

=> V куба=216

V куба =a^3

a^3=216

a^3=6^3

a=6