Знайди найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел 8 , 12 , 28 методом перебору

СРОЧНОООООООООООООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Бекчанова Эльмира.

Ответ:

НСД=4

НСК=336

Пошаговое объяснение:

розклали числа на прості доданки

8=2*2*2

12=2*2*3

28=2*2*7

НСД (8,12,28)=2*2=4

НСК (8,12,28)=2*2*3*4*7=336