Діаметр круга дорівнює 6 см. Значення числа π≈3,14. Визнач площу круга (із точністю до десятих).


Ответы на вопрос

Отвечает Прудник Катя.

Ответ:

Площадь круга по формуле S = π*D²/4

S= 3.14 *6²/4 = 3.14*36 = 113.04 см² - площадь