Яке число треба вставити замість b якщо значення відношення дорівнює 1/51)0,8:b2)b:3 3/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Роман.

Ответ:

1) 4

2) 2.4

Пошаговое объяснение:

1) 0.8/b=1/5

b=0.8*5/1=4

2) b/(3*4+3)/4=0.8

b=0.8*12/4=2.4