Знайдіть найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел 48 84


Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Дмитрий.

Ответ:

А=72 Б=48

72|2 48|2

36|2 24|2

18|2 12|2

9|3 6|2

3|3 3|3

1 1|

НСД(72;48)= 2×2×2×3=24

НСК(72;48)=2×2×2×3×3×2=144

Пошаговое объяснение: