Обчисли площу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють: а) 6см і 7см; б)12см і 15 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Гординяк Богдан.
Формула площі прямокутного трикутника S=1/2ab
1) S1=1/2*6*7=1/2*42=21см2
2)S2=1/2*12*15=1/2*180=90см2