2a-3 =25 використовуючи знак рiвносильностi,розв'яжiть рiвняння


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Алина.

Ответ:

14

Пошаговое объяснение:

2a-3=25

2a=25+3

2a=28

a=28/2

a=14