Сумма трьох кутів, утворених у результаті перетину двох дорівнює 250 градусів. Знайдіть найиенший з

ціх кутів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Силина Яна.

Ответ:

70°    70°

Пошаговое объяснение:

∠1+∠2+∠3=250°

∠4=∠2=360-250=110° як вертикальні

∠1=∠3=180-110=70° як суміжні