Діаметр кола 20 см знайдіть радіус . площу круга і довжину кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Елена.

Ответ:

радіус 10см

Пошаговое объяснение:

r=d÷2 r=20÷2

r=10

Отвечает Лубинец Полина.

Ответ:

радіус:10см

площа≈ 314 см^2

довжина≈62,8см