бочка з варенням коштуе 625 грн. скільки відсотки становить вартість варення від вартості бочки з

варенням, якщо порожня бочка коштуе 75 грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Відповідь:

88%

Покрокове пояснення:

625/75=100/х

х=(75•100)/625

x=12 - % коштує бочка

100%-12%=88%

/ - дроб

Отвечает Гребенникова Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

625÷75×100=833,3% становить вартисть варенья от вартисти бочки