Об'єм куба дорівнює 64 см3 . Чому дорівнює його ребро:


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Алина.

Ответ:

Ребро дорівнює 4 см

Пошаговое объяснение:

Всі ребра куба рівні.

V=a^3

 a = \sqrt[3]{64}  =  \sqrt[3]{4 \times 4 \times 4}  = 4