Дано вектор а (x;4) і b(20;-10) при яких x вектори 1)колінеарні 2)перпендикулярні​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Владимир.

Ответ:

1)колінеарні х=-50

2)перпендикулярні​ х=2

Пошаговое объяснение:

1)колінеарні при умові х:20=-10:4, звідси х=-10*20/4=-200/4=-50.

2)перпендикулярні​ при умові, коли скалярний добуток векторів =0, 20х-40=0, 20х=40, х=2