Кури з'їдають мірку зерна за 6 днів а курчата за 30 днів на скільки днів вистачить мірки зерна

курям та курчатам разом СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Кирилл.

Ответ:

Якщо всю мірку взяти за 1,

то за день кури зїдають 1/6 мірки, а курчата  1/30 мірки

тоді за день і кури і курчата  зїдають 1/6+1/30=6/30=1/5

вистачить мірки зерна курям та курчатам разом 1:1/5=5 днів

відповідь вистачить на 5 днів

Пошаговое объяснение: