- Знайди значення виразів: 6100 -а, якщо a=1, а=6, a=8; 266 235 + С, якщо с=5, c=6, c=8.


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Дарья.

Пошаговое объяснение:

6100 -а,

якщо a=1, 6100 -1=6099

а=6, 6100 -6=6094

a=8; 6100 -8=6092

266 235 + С,

якщо с=5;  266 235 + 5= 266 240

c=6;  266 235 + 6=266 241

c=8; 266 235 + 8=266 243