Дмитро, Данило та Петро порахували, скільки кульок у мисці. Дмитро нарахував 23 кульки, Данило -

25, а Петро - 18 кульок. Відомо, що кожен з них помилився: один на 2, інший — на 4. На скільки помилився третій хлопчик? A: на 5 Б: на 4 B: на 3 Г: на 2 Д: на 1 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вычегжанин Михаил.

Пошаговое объяснение:

1) 23-2 = 21 (кул.)

2) 25-4=21(кул.)

3) 21-18=3(кул) - на столько ошибся Петя

Отвечает Белка Кирилл.

Ответ:

На 3 к ошибся Петя

Пошаговое объяснение:

23-2=21к

25-4=21к

21-18=3к ошибся Петя