Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 48 см,ширина становить 5/8 довжини, а висота-2/3

ширина обчислить об'єм паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Водяха Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48 * 5/8 = 30 см ширина

30 * 2/3= 20 см висота

об'єм паралелепіпеда дорівнює: 48 * 30 * 20=28800 см³