Основою прямої призми е рівнобчна трапеція, бічна сто- то скої дорівнює 5 см, а діаметр вписаного

кола- 3 см. діaгональ призми утворює з площиною основи кут 30°. Знайдіть об'єм призми.​

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Лиза.

Ответ:

5*3=15

30:15=2

15*2=30

30+15=45

(30+15+2):15×2