Бригада з 15робітників може відремонтувати школу за 46днів. Скільки потрібно робітників, щоб

відремонтувати цю школу за 30днів, якщо продуктивність праці всіх робітників однакова? Подскажите плз

Ответы на вопрос

Отвечает Андрела Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15 рабочих = 46 дней

х рабочих = 30 дней

15/х = 30/46

30 * х = 46 * 15

30х = 690

х = 690 : 30

х = 23

Ответ: 23 рабочих

Обратная пропорциональность

Отвечает Чижов Валерий.

Ответ:

23

Пошаговое объяснение:

46:30= 1 16/30 раз стало меньше время

15* 1 16/30= 15*46/30=23 человека нужно