Між числами 8 і -1 вставте два таких числа, щоб вони разом з даними утворили чотири послідовних

арифметичних прогресій

Ответы на вопрос

Отвечает Хертек Буянтай.

Відповідь: 5, 2

Покрокове пояснення: фото


Отвечает Иванютин Влад.

Ответ:

a1 = 8

a4 = -1

a4 = a1 + (n-1)*d

-1 = 8 + 3d

-9 = 3d

d = -3

a2 = 8 + (-3) = 5

a3 = 8 + 2*(-3) = 2

a1 = 8

a2 =5

a3 = 2

a4 = -1

Відповідь: а2 = 5, а3 = 2