Які числа треба поставити між числами 1,4 і 175, щоб вони разом з данними числами утворили

геометричну прогрессію ?

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Алёнка.

Пусть это число х. Получим прогрессию : 1,4; х; 175. В геометрической прогрессии х/1,4 = 175/х. 
х² = 1,4*175
х² = 245
х = √245 или х=-√245.   245 = 49*5.
х = 7√5 или х = -7√5.