довжина двох сторін прямокутника дорівнюють 5см і 2см.якщо у іншого прямокутника такий самий

периметр.але інші сторони.то якими можуть бути довжини його сусідніх сторін?

Ответы на вопрос

Отвечает Нотбек Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника дорівнює:

Р= 2*(а+b)= 2*(5+2)+ 14 см

довжини сусідніх сторін можуть бути 6 см і 1 см ; 3 і 4 см

Р= 2(6+1)= 14 см

Р= 2*(3+4)= 14 см