Знайди площу прямокутника одна із сторін якого дорівнює 8см.,а інщі -на 3см більше


Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Наташа.

Ответ:

1сторона=8см

2сторона=? на 3см больше

S=?

8+3=11см   2сторона

S=8*11=88см²

Пошаговое объяснение:

Отвечает Лялюк Арина.

відповідь дивіться на фотографії