Батько у якого було 3 сини ,залишив їм у спадок 1600 крон. Старший син отримав на 200 крон більше,

ніж середній, а середній на 100 крон більше, ніж молодший син. Скільки крон отримав кожен син? Тільки будь ласка зробіть без Х

Ответы на вопрос

Отвечает Япарова Лия.

Ответ:

1)1600-200-100-100=1200(кр.)-було б більше якщо б крон було порівну.

2)1200:3=400(кр.)-отримав молодший син.

3)400+100=500(кр.)-отримав середній син.

4)500+200=700(кр.)-отримав старший син.

(щодо першого пояснення, нам так казали писати в школі може в вас по-другому)