Сергійко купив 6 зошитів у клітинку по 4,5 грн за штуку і 8 зошитів у лінійку по 4 грн за штуку.

Скільки грошей залишилось у Сергійка, якщо мама дала йому 80 грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Казанков Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 * 4,5= 27 грн коштують зошити в клітинку

8 * 4= 32 грн зошити у лінійку

32+ 27= 59 грн разом

80 - 59= 21 грн залишилось у Сергійка