Якщо телевізор працюватиме 7 годин в день то його строк служби вистачить на 20 років. Скільки років

пропрацює телевізор якщо він буде працювати по 12 годин в день

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Катя.

Відповідь:

За умови, що телевізор працюватиме 12 годин на добу він відпрацює 11 2/3 років.

Покрокове пояснення:

Якщо строк служби телевізора розрахований на певну кількість годин, то у такому випадку телевізор буде працювати у 7/12 разів меньшу кількість років:

20 × 7 / 12 = 11 2/3 років.

Перевірка:

За 20 років мине:

20 × 365,25 = 7 305 діб.

За умови, що телевізор працюватиме 7 годин на добу за 20 років він відпрацює:

7 × 7 305 = 51 135 годин.

За умови, що телевізор працюватиме 12 годин на добу він відпрацює:

51 135 / 12 = 4 261,25 діб.

Це складає:

4 261,25 ÷ 365,25 = 11,(6) = 11 2/3 років.

Все співпадає.