Укажи не скоротний дріп 7.42 5.12 11.22 3.45​


Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Екатерина.

Відповідь:

5/12 нескоротний, оскільки 12 і 5 не мають спільних множників.

А всі інші скоротні 7/42=1/6.;

11/22=1/2; 3/45=1/15

Отвечает Луговой Никита.

\frac{5}{12} нескоротний дрiб .