1. Знайди найменше спільне кратне чисел. а) НСК (60; 72); б) НСК (75; 120).​


Ответы на вопрос

Отвечает Глазьева Лариса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)Розкладемо  на прості множники 72 і 60

72 = 2 · 2 · 2 · 3 · 3

60 = 2 · 2 · 3 · 5

Щоб визначити НСК, необхідно множники додати до множників більшого числа і перемножити їх:

НСК (60; 72) = 2 · 2 · 2 · 3 · 3 · 5 = 360

б)Розкладемо  на прості множники 120 і 75

120 = 2 · 2 · 2 · 3 · 5

75 = 3 · 5 · 5

Щоб визначити НСК, необхідно множники додати до множників більшого числа і перемножити їх:

НСК (75; 120) = 2 · 2 · 2 · 3 · 5 · 5 = 600