Довжина маршруту тролейбуса становить 16 км. Через деякий час вона збільшилась на 20 %. Знайдіть

нову довжину маршруту. даю 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Даня.

Ответ:

19,2км або 19200м

Пошаговое объяснение:

100+20=120% - складає нова довжина маршруту

16:100*120=19,2 (км) - нова довжина маршруту

19,2км =19200м , оскільки 1км=1000м

Отвечает Морозов Антон.

Ответ:

Якщо довжину маршруту 16 км приймемо за 100%

Маршрут збільшився на 20%.

Тобто новый маршрут становить 120 %

120%=1,2

Значить довжина нового маршруту 16*1,2=19,2 км

Пошаговое объяснение: