Обчисли периметр рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 12 см, а бічна сторона - 11 см.

ПЖ помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Олег.

Ответ:34 см

Пошаговое объяснение:

Ртр.=2a+c(т.к. треуг.равн-ый,то а=в)

P=2×11+12

P=22+12

P=34(см)