Знайдіть діаметр круга, площа якого дорівнює 28,26см² (п-2,14)​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Макс.

Пошаговое объяснение:

S=28,26 cм^2

n=3,14

S=nR^2

28,26=3,14×R^2

R^2=28,26:3,14=9

R=корень9=3 см

D=2R

D=2×3=6 cм

Ответ : D=6 cм